Домой Новости На передову повернувся український воїн, який п’ять років був у полоні бойовиків

На передову повернувся український воїн, який п’ять років був у полоні бойовиків

Командир танка 1-ї окремої танкової бригади ЗСУ Богдан Пантюшенко, який провів майже п’ять років у полоні бойовиків, після звільнення повернувся на передову, повідомляє «5 канал».

Вже деякий час він перебуває у своєму підрозділі в Донецькій області.

«В загальному, все непогано. Щодо бойової підготовки, то можна сказати коротко: отримуємо наказ — гатимо по ворогах. Техніка, звичайно, не найновіші зразки, але справна і готова до застосування, проблем з боєкомплектами та паливно-мастильними матеріалами не спостерігаються, люди підготовлені», – сказав Пантюшенко.

За його словами, на Донбасі найкраще показують російські федеральні канали та канали з окупованих територій. Українське телебачення «доходить» лише у ясну погоду.

«Патріотичне виховання та просвітництво потребує допомоги. Нагальне питання — держава повинна негайно змінити ситуацію в інфо-, медіапросторі, в першу чергу в південно-східному регіоні», – підсумував він.

Командир танка 1-ї окремої танкової бригади Богдан Пантюшенко потрапив у полон до терористів так званої «ДНР» у січні 2015 року під час операції біля села Спартак в районі Донецького аеропорту. Окупанти засудили його до 18 років позбавлення волі за нібито підрив моста на дорозі Донецьк – Авдіївка, пише «НВ».

29 грудня 2019 року його було звільнено з полону в межах «великого обміну».

Як повідомляла група «ІС», прокуратура встановила черговий факт жорстокого знущання бойовиків «ДНР» над полоненими.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.