На озброєння ЗСУ прийнято комплекс «Лелека-100»: що про нього відомо

-

Читайте также

Безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100» прийнято на озброєння Збройних Сил України. Наказ про це під №114 від 11 травня 2021 року підписав Міністр оборони України Андрій Таран, повідомляє видання «Мілітарний».

Передували цьому рішенню державні випробування, в рамках яких у жовтні 2020 року проводились польоти. Ними керували спільні екіпажі з-поміж пілотів від виробника та випробувальної бригади ДНДІ ВС ОВТ, які пройшли відповідну підготовку.

За програмою Державних випробувань передбачено оцінювання авіаційного комплексу в умовах протидії засобів протиповітряної оборони (ППО) та радіоелектронної боротьби (РЕБ). Зовнішньо траєкторні вимірювання здійснюють з допомогою радарної системи MFTR-2100/40.

БПАК «Лелека-100» — український військовий багатофункціональний безпілотний літальний апарат, створений українською компанією DeViRo, для розв’язання завдань з аеророзвідки та визначення точних географічних координат об’єктів у режимі реального часу.

Комплекс розроблений для роботи в умовах складної радіоелектронної обстановки, у режимі навмисної постановки радіозавад або блокування систем супутникової навігації.

Відзначається, що БПАК стійкий до погодних умов та придатний для використання у будь-який час доби. 2016 року за результатами визначальних відомчих випробувань був допущений до експлуатації в ЗС України.

За результатами випробувань буде ухвалене рішення щодо прийняття безпілотного авіаційного комплексу «Лелека-100» на озброєння Збройних Сил України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Кузница сепаратистских кадров УПЦ МП под эгидой спецслужб РФ

В материале «Чисто “профессиональный” интерес “ЛНР” к Роману Протасевичу или спасение рядовой креатуры» я отмечал, что от лица так...