На Одещині пройдуть масштабні антитерористичні навчання: що відомо

-

Читайте также

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Одеській області проведе контрдиверсійні навчання на об’єктах можливих терористичних посягань. Про це повідомляє регіональне управління Служби безпеки.

Тренування, що пройдуть упродовж 20-23 квітня в умовах, максимально наближених до реальних, відбудуться на території Суворовського району м. Одеси та с. Усатове.

Їх метою є відпрацювання алгоритму протидії диверсійно-терористичним групам, перевірка рівня контрдиверсійної захищеності потенційно уразливих об’єктів, а також виконання комплексу інших заходів, спрямованих на удосконалення міжвідомчої взаємодії.

Під час масштабних тренувань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.

Служба безпеки України просить жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Наголошується, що усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

Крім того, громадян просять інформувати правоохоронців у випадку:

— прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
— появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
— виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
— отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

У випадку отримання такої інформації просять повідомляти за номером «гарячої лінії» УСБУ в Одеській області (048) 725-33-23 або телефонувати на спецлінію Національної поліції 102.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, СБУ проводить у Херсонській області багатоетапні антитерористичні навчання.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На Луганщині затримали підозрювану у причетності до НЗФ

Чергова зміна одного з блокпостів Нацгвардії України виявила серед подорожніх ймовірну прихильницю російських окупантів на Луганщині. Орієнтування на мешканку Довжанська...