На навчальному катері ВМСУ зроблять ремонт: що відомо

-

Читайте также

На навчальному катері ВМС ЗС України відремонтують двигун та дизель-генератор.

Як повідомляє «Український мілітарний портал», оголошена на тендері ціна складає 2 млн. гривень, а термін завершення – 12 грудня 2020 року.

За ремонтною відомістю на головному двигуні Wola 64ANM-72h12 мають провести повне розбирання дизелю з його промивкою та чисткою, після провести дефектацію всіх вузлів та агрегатів, у разі потреби їх заміною.

Аналогічний об’єм робіт буде проведений на дизель-генераторі Wola 45ZPM-65H6.

У тендері не називається двигун якого з трьох навчальних катерів ВМС ЗС України буде відремонтовано. Найімовірніше це навчальний катер «Нова Каховка» (A542) пр. УК-3, що був побудований у 1986 році та зараз проходить доковий ремонт на судноремонтного підприємства «ЮГСУДОРЕМОНТ» у Миколаєві.

Нагадаємо, на державному підприємстві “Миколаївський суднобудівний завод” завершили докову частину ремонту двох малих броньованих артилерійських катерів “Вишгород” та “Нікополь”.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Засідка терористів поблизу Маріуполя: в ЗСУ розповіли, як все відбувалося сім років тому. ВІДЕО

Сім років тому на початку червня 2014 року українські військові звільнили від окупантів з Російської Федерації місто Маріуполь. Про...