На місці катастрофи Мі-8 знайдено тіла всіх загиблих

-

Читайте также

Місце трагедії, де розбився гелікоптер з військовими, розташоване всього за 20 кілометрів від частини, звідки він злетів. Рятувальники закінчили пошукові роботи, тіла усіх членів екіпажу знайшли, але на місці досі працює спеціальна комісія, розгорнули військові намети, журналістів не пропускають.

Про це повідомляє ТСН. Серед загиблих Ігор Мазепа – командир 16 окремої бригади армійської авіації ЗСУ. Саме він, за словами його колег, був за штурвалом. Це досвічений пілот, воював на Сході, брав участь у миротворчих місіях. Інші загиблі — 25-річні Павло Дацюк із Львівщини і Володимир Попенко із Вінниці та 38-річний Василь Романюк із Бродів. Розслідує трагедію Державне бюро розслідувань та військова прокуратура. 

На місці трагедії зранку були родичі загиблих, але їх також не пропускають до місця падіння гелікоптера. За кілька кілометрів від місця, де він впав, рідне село загиблого борттехніка Павла Дацюка. Його матір про трагічну звістку повідомили, вона не в силі будь-що говорити, сьогодні виповнюється 40 днів, як помер батько Павла.

Відомо, що це був навчально-тренувальний політ і екапаж мав право проводити його вночі. Маршрут польоту не розголошують. Наразі відкрили провадження за статтею порушення правил польотів або підготовки до них, що спричинило катастрофу.

Раніше група ІС повідомляла, що слідство назвало одразу кілька причин аварії військового гелікоптера Мі-8 в Рівненській області.

загрузка...

Свежее

У Московському патріархаті заявили про хакерську атаку на РПЦ

20 жовтня офіційний портал Відділу зовнішніх церковних зв’язків (ВЗЦЗ) Московського Патріархату піддався хакерській атаці - повідомляють на офіційному сайті...