На Львівщині триває підготовка прикордонників у рамках JMTG-U. ФОТО

-

Читайте также

Підрозділи Держприкордонслужби в рамках JMTG-U та Rapid Trident-2021 продовжують 55-денний курс тренувань.

Про це повідомляється на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Зокрема минулого тижня особовий склад прикордонної комендатури швидкого реагування 17 прикордонного загону спільно з підрозділами 53-ї окремої механізованої бригади відпрацьовували низку завдань.

Офіцери управління та штабу брали участь у плануванні ротних тактичних навчань. Військовослужбовці ПКШР виконували завдання з елементами бойової стрільби взводів та вели наступальний бій, атакували передній край противника, відпрацьовували бій в місті тощо.

Нагадаємо, що 55-денний курс тренувань триватиме до 1 жовтня, кінцевим результатом навчань буде проведення в період з 20 вересня по 1 жовтня міжнародних багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, які в єдиному задумі будуть пов’язані із стратегічними навчаннями.

Варто зазначити, що цього року прикордонники у навчаннях Rapid Trident 2021 будуть брати участь самостійно, при цьому виконувати завдання знаходячись в оперативному підпорядкуванні бригади СВ ЗСУ. Основним моментом буде відпрацювання питання прийняття лінії державного кордону України під охорону.

Як повідомляла група «ІС», прикордонники виявили сховок з боєприпасами поблизу бази відпочинку на Азовському морі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российско-украинская война: на что надеются террористы «ДНР»

С учетом продолжающихся учений войск Южного военного округа РФ, повышенной боевой готовности войск Центрального ВО РФ и начавшихся сегодня...