На Луганщині працюватимуть вже 14 груп демінерів ДСНС

-

Читайте также

Піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій продовжують роботу з очищення територій, пройшовши перед початком робіт тренінг від приватної іноземної гуманітарної некомерційної організації Данська Рада у справах Біженців — Данська Група з розмінування. Про це у Facebook пише DRC-DDG.

Зазначається, що завдяки фінансуванню від Управління з питань усунення і скорочення озброєнь в Бюро з військово-політичних питань Державного департаменту США, а також Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, у 2021 році у Луганській області буде розгорнуто ще 8 груп демінерів, додатково до шести, які вже працювали раніше.

Поблизу лінії розмежування така робота ще більше ускладнюється через можливі обстріли.

Наголошується, що всупереч всім ризикам, демінери виконують своє завдання з розмінування, щоб місцеві жителі могли спокійно обробляти землю та гуляти без страху за своє життя.

З липня 2014 року на сході України піротехніки ДСНС вилучили та знешкодили понад 222 тисячі вибухонебезпечних предметів, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, група ІС інформувала, що на сході України за підтримки ЮНІСЕФ створили курси для дітей з протимінної безпеки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Зарубежные «дочки» «Газпрома» переезжают в российский офшор

Транснациональная энергетическая компания "Газпром" не исключает возможность регистрации своих зарубежных филиалов под российской юрисдикцией. К такому решению производителя и...