На Луганщині помічені танки і самохідні гаубиці окупантів за межами місць зберігання

-

Читайте также

Збройні формування Російської Федерації намагаються за будь-яку ціну приховати свої злочини на тимчасово окупованих територіях України від патрулів СММ ОБСЄ. Більше того, безпідставно звинувачують українську сторону СЦКК в ігноруванні запитів на надання гарантій безпеки у ході проведення ремонтно-відновлювальних робіт, повідомили в штабі ООС.

Так, 23 листопада, у період між 09.45 і 10.00 патруль СММ, який прямував із підконтрольних Урядові України районів, прибув приблизно за 350 м на північ від південного краю ділянки розведення в районі ЗОЛОТЕ з метою проїхати до тимчасово окупованих районів. Дві особи збройних формувань РФ, прикрашені нарукавними пов’язками з написом «СЦКК», не пропустили патруль Місії, пославшись на «накази від своїх командирів». О 10.05 патруль змушений був залишити блокпост та повернутись на контрольовану Урядом України територію.

Цього ж дня, о 10.59, на блокпості південніше мосту біля СТАНИЦІ ЛУГАНСЬКОЇ, член збройних формувань РФ не пропустив спостерігача, який мав намір пройти у напрямку непідконтрольних Урядові України районів, пославшись на «необхідність дозволу» від окупаційного керівництва. Об 11.00 патруль Місії залишив цей район і повернувся до СТАНИЦІ ЛУГАНСЬКОЇ.

У період між 11.42 та 11.57 третій патруль СММ, який прямував із підконтрольних Урядові України районів, прибув на блокпост на автошляху Т0504 орієнтовно за 1,5 км на південний захід від тимчасово окупованого   МОЛОДІЖНОГО. На блокпосту член збройних формувань РФ не пропустив патруль Місії, пославшись на «накази від своїх командирів». О 12.04 патруль залишив блокпост і повернувся на контрольовану Урядом України територію.

Тим не менше, не зважаючи на всі перешкоджання, патрулям СММ ОБСЄ вдалося виявити на тимчасово окупованій території дев’ять одиниць військової техніки збройних формувань РФ, розміщених з порушенням Мінських домовленостей.

Так, в зоні дій так званого 2 армійського корпусу ЗФ РФ, в районі МИРНОГО було зафіксовано: танки невизначеного типу – дві одиниці; самохідні гаубиці невизначеного типу – сім одиниць.

Зафіксовані міжнародними спостерігачами порушення з боку ЗФ РФ є черговим проявом агресивних намірів Російської Федерації. У той час, як підрозділи Збройних Сил України дотримуються Мінських домовленостей.

Як повідомляла група «ІС», у житловій забудові міста Луганськ зафіксовано танк Т-64 окупантів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российско-украинская война: стало известно сколько украинских военных погибло с 2014 года

Начиная с 2014 года в российско-украинской войне погибли 4 тыс. 488 украинских военных. Как сообщает УНИАН, об этом на пресс-конференции...