На лінії розмежування відкрито усі КППВ, але фактичний пропуск є лише на одному – штаб ООС

-

Читайте также

В зоні ООС відкрито усі контрольні пункти в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях. Станом на 11 ранку, на лінії розмежування за розпорядженням Командувача об’єднаних сил щоденно з 8:00 до 16:00 функціонують усі КПВВ, але фактичний пропуск здійснюється лише на одному КПВВ – «Станиця Луганська», повідомляє штаб ООС.

Російсько-окупаційні війська залишають заблокованими дорожні коридори через КПВВ «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське», «Мар’їнка» та «Новотроїцьке». Зазначається, що за наказом Командувача об’єднаних сил в контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення коронавірусної інфекції. Обмежувальні заходи запроваджено на підставі відповідних актів Кабміну та діятимуть у визначений ними термін.

Обов’язковою умовою залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки.

Зазначимо, що для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування необхідно мати поліс страхування.

Як повідомляла група ІС, прикордонники виявили осіб, які намагались виїхати з ОРДЛО за підробними документами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Минные поля на Донбассе: террористы за последние дни установили более тысячи мин

На территории временно оккупированных Российской Федерацией районов Донецкой области террористы "ДНР" за последние дни установили более тысячи новых противотанковых...