Усі КПВВ на лінії розмежування відкрились згідно літнього графіку роботи та функціонують у штатному режимі. Як повідомляє прес-центр ДПСУ, пасажиро-транспортний потік залишається динамічним.

Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 33,2 тисячі осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7630 осіб та 975 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6950 осіб та 1285 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6260 осіб та 1105 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3725 осіб та 970 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8615 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/40; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 15/50; «Гнутове» – 20/30.

Учора прикордонники Краматорського та Донецького загонів у КПВВ «Мар’їнка» та «Новотроїцьке» завадили двом спробам переміщення через лінію розмежування товарів з порушенням встановлених правил. Серед виявленого – побутова техніка та гумовий човен з двигуном на загальну суму понад 48 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Крім цього, військовослужбовці Лисичанського прикордонного загону в КПВВ «Станиця Луганська» відмовились від отримання неправомірної вигоди від громадянки України, яка намагалась перетнути лінію розмежування без належним чином оформлених документів. По даному факту повідомлені співробітники Національної поліції.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що на КПВВ Донбасу затримано злочинця, який перебував у розшуку.