На кораблі ВМСУ провели урочистий ритуал з нагоди Дня кримськотатарського прапора. ФОТО

-

Читайте также

26 червня, на рейдовому буксирі «Яни Капу» ВМС ЗС України урочисто піднято прапори з нагоди Дня кримськотатарського прапора. Церемонія розпочалась з виконання Державного Гімну України та Національного гімну кримськотатарського народу. Про це повідомила  Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

— Вже традиційно, 26 червня на буксирі «Яни Капу», який названо на честь міста в АР Крим ми піднімаємо Державний прапор України та національний прапор кримськотатарського народу. Цим ми вшановуємо пам’ять жертв депортації та окупації, засвідчуємо повагу до кримських татар, їх боротьби за волю та право жити вільно на своїй землі у складі Української Держави. – зазначив начальник управління морально-психологічного забезпечення Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Урсол.

Серед запрошених гостей були присутні представники кримськотатарської громади Одещини. Мєр‘єм Джелілова, як голова організації подякувала військовослужбовцям національного флоту за міцну підтримку кримських татар.

Як повідомляла група «ІС», ВМСУ повністю відновили буксир «Яни Капу», захоплений і розграбований РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Удар по планам РФ: США и Китай обсуждают долгосрочные поставки сжиженного газа

Китай активно обсуждает с США долгосрочные поставки сжиженного газа на фоне новостей о росте цен на газ и нехватки...