На Херсонщині мотопіхота тренувалася знищувати наземні цілі із зеніток

-

Читайте также

У Херсонській області, на військовому полігоні «Олешківські піски», триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Мета проведення заходів бойової підготовки полягає в удосконаленні практичних навичок командирів та підлеглих діяти в складних ситуаціях на полі бою, управлінні підпорядкованими підрозділами та вогнем, а також підвищенні професійної майстерності й боєготовності, пише ресурс АрміяInform.

Під час одного із занять військовослужбовці зенітного ракетно-артилерійського дивізіону бригади провели навчальні бойові стрільби із зенітних установок ЗУ-23-2.

Захід відбувся під керівництвом начальника ППО бригади полковника Вадима Смородського. Піхотинці тренувалися в ураженні саме наземних цілей за допомогою цієї зброї за різних умов та відстаней.

Крім того, перевіряли здатність та ефективність бойових розрахунків діяти злагоджено під час виконання вогневих вправ, водночас взаємодіючи з іншими підрозділами бригади.

Загалом піхотинці на відмінно впоралися із поставленими завданнями, за що й отримали високі оцінки від керівництва бригади.

Також дії українських зенітників високо оцінили канадські військовослужбовці-інструктори за програмою ЮНІФАЄР, які були присутніми на заняттях як спостерігачі.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше на Херсонщині відбулися навчання з протидії ворожим диверсійно-розвідувальним групам.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В районе проведения ООС запретили фейерверки: распоряжение

В районе проведения ООС на Донбассе запретили использовать петарды и фейерверки на основании распоряжения Командующего Объединенных сил. Об этом...