На газопроводі у Полтавській області стався вибух: не виключають диверсію

-

Читайте также

У суботу, 9 січня, неподалік міста Лубни у Полтавській області о 15:50 відбулася розгерметизація магістрального газогону «Уренгой-Помари-Ужгород». Про це у Facebook повідомила прес-служба оператору ГТС України.

Ремонтні бригади працюють на місті інциденту, наразі аварія локалізована.

Жертв і постраждалих внаслідок аварії немає. Небезпека для мешканців сусідніх населених пунктів також виключена.

ОГТСУ робить все належне, щоб відновити стабільне постачання газу споживачам в обхідний спосіб, загрози для забезпечення газом для приглеглих населених пунктів немає. Транзиту газу також нічого не загрожує.

Оператор ГТС повідомив про інцидент Нацполіцію, ДСНС, СБУ.

Наразі залишилися без газопостачання населенні пункти Оржицького району, що підключені до ГРС Куйбишево (Вишневе): Лазiрки, Новооржицьке, Райозеро, Тарасенкове, Вишневе, Яблуневе, Воронинцi, Черевки, Хорошки, Нове, Загребельне, Тимки, Пилиповичі, Несено-Iржавець, Полуніївка.
 

Розслідування встановить ймовірні причини аварійної ситуації, включно з можливістю диверсії або спроби незаконної врізки, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, імпорт газу з Європи в Україну досяг рекордних показників.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Италия внесет свой вклад в сдерживание российской агрессии — министр обороны

Италия готова «внести свой вклад» в сдерживание агрессии России против Украины. Страна выступает за дипломатическое разрешение конфликта, однако, если...