Домой Новости На Донбасі у прифронтовій зоні відновлено роботу станції залізниці. ФОТО та ВІДЕО

На Донбасі у прифронтовій зоні відновлено роботу станції залізниці. ФОТО та ВІДЕО

За ініціативою Командування операції Об’єднаних сил, керівництва Укрзалізниці та місцевих органів самоврядування проведено ремонтно-відновлювальні роботи на залізничній станції “СКОТУВАТА”.

Роботи завершено у понеділок, 30 грудня, повідомляє у Facebook пресцентр Об’єднаних сил.

У 2015 році через чисельні пошкодження залізничної інфраструктури станція призупинила свою роботу, а у 2017 році рух потягів по ній зупинився повністю.

На оновленій ділянці курсуватиме дві пари приміських електропоїздів. Відновлення роботи станції збільшує протяжність залізничного сполучення Укрзалізниці на 14 кілометрів у бік тимчасово окупованих територій.

Дане рішення значно покращує транспортне сполучення між населеними пунктами на звільненій території Донбасу та піднімає імідж Української держави.

«Відтепер завдяки роботі залізниці все можна робити набагато швидше. Наше спільне завдання – мінімізувати наслідки війни для місцевого населення, передусім для дітей та літніх людей», — розповів помічник Командувача об’єднаних сил з стратегічних комунікацій полковник Дмитро Бородавко.

Помічник Командувача наголосив, що підрозділи Об’єднаних сил робитимуть все від них залежне, щоб створити безпечні умови для повноцінного функціонування решти ділянок залізниці на Донеччині та Луганщині.

Залізнична станція “СКОТУВАТА” збудована у 1871 році у н.п. Верхньоторецьке. Станція відноситься до залізничної гілки Костянтинівка – Ясинувата.

Раніше стало відомо про те, що російські окупанти обстрілюють цивільну інфраструктуру на Донеччині.