На Донбасі бійці РХБ-захисту тренувалися маскувати об’єкти

-

Читайте также

Для отжатой недвижимости в центре Донецка оккупанты ищут арендаторов

Боевики "ДНР" объявили о поиске арендатора для отжатого объекта недвижимого имущества, который расположен в оккупированном Донецке по адресу переулок...

За взятку «МГБ» в ОРДЛО можно выйти из тюрьмы: бывшие узники сообщили подробности

На территории временно оккупированной Российской Федерацией части Донбасса арестованный может выйти из тюрьмы после того, как заплатит взятку подразделению...

Дело Украины против РФ в ЕСПЧ: прокуратура Крыма готова предоставить материалы

Прокуратура Крыма и Севастополя заявила о том, что готова продолжать предоставлять материалы для подготовки межгосударственных исков против Российской Федерации....

У районі проведення операції Об’єднаних сил відбулось практичне заняття з тактико-спеціальної підготовки щодо маскування дій підрозділів та об’єктів із застосуванням аерозолів під час виконання бойових завдань. До тренувань був залучений особовий склад одного з підрозділів РХБ захисту, що виконує завдання зі стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, інформує прес-центр ООС.

За сигналом підрозділ здійснив марш у визначений район. Провівши рекогносцировку, визначивши напрямок та швидкість вітру, особовий склад почав створювати димову завісу.

Головним завданням було забезпечити приховане просування сил через переправу.

Слід зауважити, що тактичні дії наших сил були умовними. Для введення противника в оману військові створили хибний район аерозольного маскування.

– Під час виконання такого роду завдань головне – правильно врахувати метеоумови, адже саме від швидкості та напрямку вітру багато в чому залежить якість аерозольного маскування. Крім того, потрібно не забувати й про географічні чинники: дерева, кущі, особливості рельєфу місцевості тощо, – зазначив керівник заняття.

За його словами, мета тренування була досягнута в повному обсязі, а особовий склад діяв впевнено та професійно.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, у районі проведення Операції об’єднаних сил на Луганщині відбулися тактико-спеціальні заняття з наведення понтонно-мостової переправи через річку Айдар із застосуванням аерозольного прикриття.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Какие изменения на КПП «ДНР» готовят россияне

В штабе так называемого «оперативного командующего ДНР» прошло совещание, в ходе которого обсуждались вопросы  ротации российских военнослужащих, несущих службу...