На Донбас прибувають російські спецпризначенці та «казаки», — розвідка

-

Читайте также

Як повідомила українська розвідка, російські окупанти перевіряють свої військові угрупування на території України. Керують заняттями офіцери з ВС РФ, повідомили у ГУР. Там уточнили дати та цілі заходів.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ з 21 жовтня проводить підсумкову комплексну перевірку з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ за 2019 рік.

Особлива увага приділяється визначенню можливостей підрозділів по тривозі вийти у райони зосередження з подальшим висуванням на передові позиції. Контрольні заняття з вогневої підготовки та водіння бойових машин проводяться під безпосереднім керівництвом офіцерів з Південного ВО ЗС РФ.

Водночас, під прикриттям зазначених заходів через неконтрольовані Україною ділянки кордону здійснюється приховане переміщення на тимчасово окуповані території підрозділів спеціального призначення та т.зв. “казачих формувань” для ротації та посилення окупаційних військ.

Раніше група «ІС» повідомляла про те, що окупанти лякають мешканців ОРДЛО наступом ЗСУ.

загрузка...

Свежее

В Париже протестовали против зверств наемников ЧВК «Вагнера» в ЦАР

В субботу, 12 июня, во французской столице перед российским посольством прошла акция протеста против преступлений, совершаемых наемниками частной военной...