На Черкащині почалися міжнародні змагання спецпризначенців. ВІДЕО

-

Читайте также

Учора в Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби стартував Турнір пам’яті прикордонника Василя Полякова.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Державної прикордонної служби України.

На відкритті турніру заступник Голови Держприкордонслужби України Сергій Сердюк наголосив, що з цього року турнір став міжнародним, до нього долучилися партнери з країн НАТО. Генерал-майор Сердюк зазначив, що в цих змаганнях спецпризначенці мають демонструвати свою витривалість, вміння приймати особисті рішення та діяти командою. Він побажав учасникам цікавої конкурентної боротьби.

У міжнародних змаганнях, організованих Держприкордонслужбою України, беруть участь 19 команди з трьох країн. Серед учасників представники спецпідрозділів Нацполіції України «КОРД» і «ТОР», Служби безпеки України «Альфа», Служби зовнішньої розвідки, а також підрозділів спецпризначення Литовської та Латвійської республік. Прикордонне відомство України представляють команди загону «ДОЗОР», комендатур швидкого реагування та відділів типу «С».

У перший змагальний день учасники долали «посилену смугу перешкод». Довжина смуги – 1600 метрів пересіченою місцевістю, на яких треба здолати 14 випробувань з переміщенням важких предметів, подоланням різних перепон у болоті, піску тощо. Найкращий результат на цій смузі показала команда загону «ДОЗОР», яка здолала дистанцію з усіма випробуваннями за 16 хвилин 29 секунд.

Але результати у цих змаганнях – це не головне, наголосив начальник загону «ДОЗОР» Максим Балагура. «Одним з основних моментів є вшанування пам’яті нашого військовослужбовця», — сказав полковник Балагура, та нагадав, що кубок переможцям традиційно вручають батьки та родина Василя Полякова.

Нагадаємо, Василь Поляков – боєць загону «ДОЗОР», який героїчно загинув у війні з російськими окупантами під «Довжанським». 11 липня 2014 року прикордонники йшли на допомогу військовослужбовцям ЗСУ, блокпост яких обстріляли терористи. Сержант Василь Поляков, 23-річний воїн з Одещини, першим зіскочив з БТРа, щоб надати допомогу пораненому. З’ясувалося, що допомога йому вже не знадобиться і Василь вирішив хоча б забрати тіло. В той момент у БТР влучив постріл з ПТУРа, який забрав життя 29-річного старшого сержанта Анатолія Луцка. Василь Поляков спробував дістатися до другої бронемашини, але цю спробу обірвав ворожий постріл, який влучив у потилицю захиснику України.

Група «ІС» повідомляла, що в Одесі трагічно загинув ветеран ДПСУ, який протистояв російським окупантам у Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Электроэнергия в России подорожала до максимума

Стоимость электроэнергии в европейской части России и на Урале достигла исторического максимума на биржевых торгах. Средневзвешенная цена по всей...