МЗС України висловило протест з приводу візиту депутатів партії Путіна на окупований Донбас

-

Читайте также

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв’язку із неузгодженим візитом керівництва та депутатів партії «Єдина Росія» до тимчасово окупованих Російською Федерацією територій у Донецькій та Луганській областях. «Розглядаємо приїзд російських депутатів як елемент російської передвиборчої кампанії напередодні вересневих виборів до Державної думи РФ. Поїздка яскраво ілюструє занепад підтримки «Єдиної Росії» серед російського населення, яку провладна партія РФ нині намагається компенсувати за рахунок залучення мешканців тимчасово окупованих територій України», — йдеться в повідомленні МЗС.

У відомстві зазначили, що участь українських громадян із російськими паспортами, нав’язаними окупаційною адміністрацією, у виборах до Держдуми РФ поставить під сумнів їхню легітимність. Такі дії російської сторони, підкреслюють у зовнішньополітичному відомстві, підривають політико-дипломатичне врегулювання російсько-українського збройного конфлікту, йдуть у розріз із зобов’язаннями Росії в рамках Мінських домовленостей та домовленостей лідерів Нормандського формату. Громадян України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях, МЗС нашої країни закликало не брати участь у протиправних російських плебісцитах.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Коронавирусный коллапс в РФ: как пропаганда способствовала провалу массовой вакцинации

Российскому пропагандистскому ТВ понабилось полгода, чтобы перестать критиковать западные вакцины, рассказывать о побочках после западных прививок и страшить западными...