«Може бахнути прямо там»: Резніков про стан російської ядерної зброї

-

Читайте также

Міністр оборони України Олексій Резніков не взявся оцінювати ризик застосування росією тактичної ядерної зброї, зазначивши при цьому, що її якість та стан викликає запитання.

«Ризики завжди є. Маючи такого сусіда з ядерним потенціалом, завжди є можливість, що він психоне. Наскільки це у відсотках? Я не берусь сказати. Чи залишилися у них носії? Так, лишилися. Його можна донести і «Іскандерами», і «Калібрами», і літаками. Якої вони якості та стану — у мене запитання», — сказав він в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна«.

«Якось я спілкувався з другим президентом Леонідом Кучмою, який вже завершував передачу Росії ядерної зброї. Він нагадав, що навіть якщо б цей ядерний потенціал не віддали, у 1997 році у нього закінчувався термін придатності. Його все-одно треба було списувати та утилізувати. Ми його весь віддали до Росії. Тому запитання: а в якому стані цей мотлох у росії?» — сказав міністр.

Він нагадав, що українські ракети «Сатана» у росії ще на озброєнні.

 «Ми їх робили понад 40 років тому. І постає запитання: хто їх обслуговує, за якими документами і скільки років цим інженерам… Тому можна натиснути кнопку, але це може бахнути прямо там», — сказав Резніков.

Група «ІС» повідомляла, чому російська ядерна зброя небезпечна для самої рф.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Україна має повне право звільнити Крим — заява глави Мюнхенської безпекової конференції

Україна має повне право відвоювати Крим, адже півострів - невід’ємна частина її території. Про це заявив глава Мюнхенської безпекової...