Мотор Січ підписала угоду про співпрацю з відомим турецьким виробником: подробиці

-

Читайте также

Компанії «Мотор Січ» та Baykar Makina підписали угоду про співпрацю під час виставки аерокосмічної техніки та технологій TEKNOFEST у Стамбулі, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні важливий момент для наших компаній — Bayraktar та Мотор Січ. Як ви знаєте, AKINCI – наша безпілотна система стратегічного рівня, їх уже постачають у ЗС Туреччини. Це продукт найвищого технологічного рівня. Ми ефективно співпрацюємо з Україною по частині двигунів, зокрема з компаніями «Івченко-прогрес» та «Мотор Січ». Це критично важливо для наших країн підтримувати одна одну», — сказав після підписання технічний директор компанії Baykar Makina Халюк Байрактар.

Топ-менеджер турецької компанії наголосив, що співпраця між Україною та Туреччиною останніми роками зростає та реалізується за принципом взаємовигідного партнерства «перемога-перемога».

Нагадаємо, турецька безпілотник Bayraktar Akıncı розроблений за участю України. На ньому встановлені українські двигуни, що забезпечують більшу вантажопідіймальність, швидкість і висоту польоту, економічність і простоту експлуатації.

БПЛА Akinci компанії Bayraktar з двигуном українського виробництва нещодавно побив авіаційний рекорд, злетівши на висоту 11,5 кілометра.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Тривають державні випробування модернізованої РСЗВ «Вільха-М». ФОТО

Розробка конструкторів конструкторського бюро «Луч» модернізована ракетна система залпового вогню (РСЗВ) «Вільха-М» проходить державні випробування на одному з полігонів...