Московський патріархат готується до «релігійної війни» в Україні

-

Читайте также

Нібито «захоплення» Православною Церквою України храмів, які наразі належать УПЦ МП, може призвести до релігійної війни в країні, що «небезпечно для миру та цілісності». Про це заявив заступник голови відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦвУ протоєрей Микола Данилевич, інформує ресурс Духовний фронт.

Спікер церкви наголосив, що «це непросто якісь міжрелігійні розборки, це несе небезпеку для цілісності нашої держави». Також служитель закликав ПЦУ «схаменутись» та «не руйнувати країну».

«ПЦУ подібна до паразита, який нічого свого не створює, а тільки забирає, відбирає, перетягує ті парафії, ті будівлі, ті храми, які були відбудовані після падіння СРСР нашою Церквою», зазначив протоієрей, порівнявши ПЦУ з сомалійськими піратами.

Такі вислови рупора РПЦвУ звучать уперше, наголошують у Духовному фронті. До цього вся риторика стосовно питання «захоплення храмів» зводилась до «гоніння на Церкву». Сама ж РПЦвУ виступала виключно як жертва.

Тепер же, виходячи з заяви Миколи Данилевича, слідує, що ці методи є бездієвими, і тому російська «агентура» готується до релігійної війни.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, РФ збирається відправити гуманітарну допомогу до Києво-Печерської лаври.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Как Медведчук «передал» крымское месторождение нефти и газа России и удастся ли его посадить: разбор схемы

Подозрение нардепа от ОПЗЖ Виктора Медведчука в попытках хищения и госизмене стало главной новостью последних дней. Главный же вопрос – чем закончится дело...