Морська артилерія провела тренування з оборони узбережжя

-

Читайте также

На одному з полігонів військовослужбовці окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України провели тренування з оборони узбережжя. Зокрема, артилерійські батареї підрозділів, які входять до складу бригади, на практиці відпрацювали дії під час протидесантної оборони ділянки морського узбережжя, інформує прес-служба 406-ї ОАБр.

Військовослужбовці тренувалися діяти в різних умовах, зокрема й під час використання противником високоточних засобів ураження та роботи диверсійно-розвідувальних груп.

Під час проведення навчань військовослужбовці відточували вміння маскування техніки та озброєння, орієнтування на місцевості, своєчасного висування на вогневі позиції.

Особлива увага під час тренувань приділялася питанням зміни вогневих позицій з готовністю до ведення подальших бойових дій та здійсненню бойової стрільби по визначених цілях.

Як повідомляла група ІС, на одному з полігонів поблизу Маріуполя артилеристи підрозділів операції Об’єднаних сил тренувалися знищувати цілі за допомогою аеророзвідки, а також вражати умовного противника на далекій відстані із закритих вогневих позицій.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Жители оккупированного Зугрэса сломали планы «мэра», решившего попиариться на детях. ФОТО

Жителям оккупированных территорий Донецкой и Луганской областей уже порядком надоели проделки так называемых властей. Вместо заботы о нуждах простых...