Модернізація ЗСУ: екс-міністр оборони окреслив пріоритетні напрямки

-

Читайте также

В умовах зростаючих агресивних дій Росії, загострюється питання модернізації українського війська. Які напрямки мають стати пріоритетними розповів Міністр оборони України у 1996-2001 рр. та у 2004 – 2005 рр. Олександр Кузьмук в програмі «Security Talks«.

На його думку, головним пріоритетом має стати розробка та впровадження новітніх автоматизованих систем управління військами та бойовими діями. При цьому він навів приклад Китаю, який впродовж багатьох років приділяє максимум уваги переозброєнню свого війська.

«Мене завжди дивувала настирливість китайців. Вони це за часів СРСР, якщо отримували якусь техніку, прискіпливо її вивчали, розбираючи до гвинтика. Вони обрали курс не купувати стару техніку за кордоном, а розробку і виробництво власної високотехнологічної військової продукції: космічних апаратів, літаків, кораблів тощо. Китай створив найсучасніше орбітальне угрупування. Зараз вже стоїть питання F-35 чи китайський винищувач. І багато експертів віддають перевагу китайським літакам. Кораблі, підводні човни, вже не кажучи про техніку сухопутних військ», — зазначив він.

За словами Кузьмука, Китай ставить собі завдання домінувати у світі, і щоб це було можливим, вони докорінно змінюють і модернізують свою армію, яка вже є провідною у світі.

Як повідомляла група «ІС», на чому варто зосередитись керівництву України, протидіючи можливому вторгненню РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

ООН сообщили о жилищной дискриминации и пространственной сегрегации в Крыму

Ассоциация реинтеграции Крыма направила представление о ситуации на полуострове Специальному докладчику ООН по праву на адекватное жилье Балакришнану Раджагопалу...