Мобілізацію в рф можуть використати для посилення карателів з росгвардії — британська розвідка

-

Читайте также

Російська влада може використовувати мобілізацію для посилення підрозділів росгвардії додатковими силами.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.

Відомий російський націоналіст депутат Думи Олександр Хінштейн 21 вересня закликав поширити часткову мобілізацію російських збройних сил на росгвардію.

«З огляду на необхідність придушення зростаючого внутрішнього інакомислення в росії, а також оперативні завдання в Україні, росгвардія, найімовірніше, має особливе навантаження», — наголошується у звіті.

Підрозділи росгвардії відіграли важливу роль як у бойовій, так і в тиловій охороні в Україні та нині сприяють проведенню псевдореферендумів щодо приєднання на окупованих територіях.

«Сили призначені для використання з метою внутрішньої безпеки, щоб гарантувати наступність путінського режиму. Вони були погано підготовлені до інтенсивних бойових дій, з якими зіштовхнулися в Україні», — йдеться у звіті.

Як повідомляла група «ІС», путін ввів нові покарання за ухилення від мобілізації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Кремль «засекречує» війну

росія зазнає колосальних людських і матеріальних втрат, масштаби яких разом із закордонними санкціями нарешті почали відчувати росіяни. Але головне...