Мобілізація в рф: екс-футболіст збірної росії отримав повістку в військкомат

-

Читайте также

Колишній футболіст збірної росії Дініяр Білялетдінов отримав повістку до армії. Він ніколи не служив (а, точніше, як каже його батько – «служив по спортивній лінії») і зараз йому 37 років, повідомляють російські ЗМІ.

«Зараз він з’ясовуватиме, чи правильна це повістка, чи її надіслали зарано. Будь-яке може бути. Якби була загальна мобілізація, тоді запитувати не треба. А поки що президент встановив часткову, все має бути за законом», — сказав його батько Рінат Білялетдінов.

Щоправда у документі вже виявлено відразу кілька помилок: вказано прізвище «Булалетдінов», а місце роботи – «Спартак Москва». Все це може свідчити про те, що цей футболіст навряд чи проведе найближчий час в окопах. Безумовно, тато включить усі зв’язки аби «відмазати» сина від армії.

Як повідомляла група «ІС», в Москві повістку отримав хворий на аутизм і шизофренію.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Бойові втрати російських окупантів: дані станом на 2 грудня

У Генеральному штабі ЗСУ оприлюднили дані щодо загальних бойових втрат ворога станом на 2 грудня. За даними Генштабу, загальні бойові...