Міжнародний день миротворців ООН: командувач ОС Наєв виступив зі зверненням

-

Читайте также

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв виступив зі зверненням з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН. Звернення було опубліковано на сторінці Командування ОС ЗСУ в соціальній мережі Facebook.

«Шановні бойові побратими!

Від імені особового складу Командування об’єднаних сил ЗС України та себе особисто вітаю Вас із Міжнародним днем миротворців Організації Об’єднаних Націй!

Одним з актуальних напрямків діяльності ООН, в силу загострення міжнаціональних конфліктів, стала миротворча діяльність. Її суть полягає у врегулюванні протистояння в гарячих точках світу та захисті мирного населення.

Сьогодні, як ніколи, миротворча діяльність є вкрай важливим засобом збереження миру та стабільності в неспокійних регіонах нашої планети. Операції з підтримання миру та безпеки в умовах розширення спектру конфліктів у світі залишаються дієвим інструментом з попередження збройних протистоянь та повернення країн до злагодженого співіснування.

Особовий склад національних контингентів і персоналу Збройних Сил України у складі міжнародних операцій виконує завдання з підтримання миру і безпеки у семи країнах. Українські військовослужбовці стали невід’ємною складовою миротворчих сил ООН.

Шановні воїни-миротворці, висловлюю Вам щиру подяку за неоціненний вклад у забезпечення миру. Бажаю Вам міцного здоров’я, добра, злагоди та успішного повернення додому! Слава Україні! Разом переможемо!», — сказав генерал-лейтенант Сергій Наєв.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пилоты истребителей Rafale получат новейшие авиашлемы. ВИДЕО

Промышленная группа Thales, специализирующаяся на производстве информационных систем для авиакосмической промышленности, подписала контракт с французским агентством оборонных закупок (DGA)...