Міжнародний центр НГУ відвідали представники Збройних сил США та Канади

-

Читайте также

Міжнародний центр підготовки підрозділів Національної гвардії у селі Старе на Київщині відвідали представники нової ротації Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи Збройних сил США (JMTG-U) та Групи радників з розвитку навчальних центрів (TCAT). Їх супроводжував представник Групи радників з питань військової підготовки та освіти (DEAG) Офісу оборонного співробітництва Посольства США в Україні майор Гарі Квош. У зустрічі взяв також участь і офіцер по взаємодії з Національною гвардією операції «UNIFIER» ЗС Канади капітан Г’ю Пурдон, інформує відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ.

Національну гвардію представляв тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії, полковник Костянтин Плетко та заступник начальника управління міжнародного співробітництва Департаменту персонального штабу полковник Сергій Мальцев.

Візит представниками США проводився з метою ознайомлення з Міжнародним центром, його можливостями, а також продовженням співпраці Національної гвардії України з тренувальною групою ЗС США в Україні, розвитку колективної підготовки підрозділів НГУ та розвитку спроможності Міжнародного центру щодо проведення багатонаціональних міжнародних навчань.

Група радників з розвитку навчальних центрів (TCAT), яка співпрацює з Управлінням бойової підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України надає дорадчу допомогу групі з планування міжнародних навчань «Рапід Трайдент», і попередній склад цієї групи також зустрічався з представниками Національної гвардії.

Під час зустрічі американських колег ознайомили із функціями та завданнями Національної гвардії, її роллю та місцем в секторі безпеки та оборони країни, а також презентували та поінформували про стан і перспективи розбудови Міжнародного центру та його спроможності для підготовки підрозділів.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, військовослужбовці ЗС Швеції ознайомились з підготовкою спецпризначенців Нацгвардії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«УПЦ МП» спробує отримати фейкову «автокефалію», щоб зберегти назву

Російська православна церква в Україні з кожним місяцем втрачає парафії, вірян, священників та митрополитів. Нокаутуючим ударом має стати і...