Домой Новости Митрополита РПЦ поховали з військовими почестями: стало відомо чому

Митрополита РПЦ поховали з військовими почестями: стало відомо чому

Внаслідок ускладнень, викликаних коронавірусним захворюванням, 20 листопада у Москві помер митрополит Російської православної церкви Феофан (Ашурков). Поховано владику 23 листопада за вівтарем Казанського собору ікони Божої Матері. Заборонений в служінні протодиякон Андрєй Кураєв звернув увагу на незвичну деталь під час обряду поховання, пише «Духовний фронт України».

“Митрополита Феофана (Ашуркова) поховали з почесним караулом та військовими штандартами як офіцера чи генерала”, – зауважив Кураєв і нагадав, що у 80-х роках в Троїце-Сергієвій лаврі владика очолював офіс з прийому іноземних делегацій. Тож він міг мати чимало різних “ідентичностей”.

Поза тим, військове звання та приналежність спочилого митрополита РПЦ до конкретного роду військ (чи спецслужб), в даний час, не розкривається. Не виключено, що інша сторона служби владики ретельно зберігається під грифом таємності. Тепер вже в архівах Луб’янки.

Як повідомляла група «ІС», РПЦ шантажує Олександрійський патріархат через визнання ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.