Російський митрополит намагався змусити болгарську церкву підтримати РПЦ — деталі

-

Читайте также

У керівництві РПЦ не припиняють спроб різними методами переконати представників різних церков у Європі не підтримувати самостійнійсть ПЦУ, натомість ставши на бік РПЦ, котра не визнає томосу, виданого Вселенським Патріархатом Україні. Ключовим у цій сфері для РПЦ є церковний захід в Йорданії, головною темою якого раніше було задекларовано саме «українське питання».

Митрополит РПЦ Іларіон переконував болгарських митрополитів приїхати на зібрання в Аммані (Йорданія). Відповідна розмова відбулась на території Сербії. У Сербській столиці — Белграді митрополит Болгарської Православної Церкви Даниїл зустрівся із митрополитом РПЦ.

Про це повідомляє «Doxologiainfonews.com».

Митрополит Даниїл поїхав в Сербію самовільно без дозволу Патріарха Болгарської Православної Церкви та Священного Синоду. Проте, незважаючи на тиск і вмовляння Іларіона (Алфеєва), переважила думка болгарського патріарха Неофіта.

Болгарський патріарх Неофіт не буде відвідувати братське зібрання в Аммані і, ймовірно, не буде відправляти делегацію.

Ще п’ять митрополитів Болгарської Православної Церкви (митрополити Ловчанський Гавриїл, Відінський Данило, Варненський Іоанн, Неврокопський Серафим, Врачанський Григорій), за бажанням Москви, намагалися тиснути на патріарха Неофіта, щоб той поїхав до Амману.

Раніше стало відомо про те, що Патріарх Болгарії ігноруватиме ініційовану РПЦ нараду в Йорданії.

загрузка...

Свежее

СБУ виявила у «громадського активіста» тайник з вибухівкою і гранатами. ФОТО

СБУ виявила у Львівській області прихований арсенал з бойовими засобами ураження. Тайник знаходився на території помешкання місцевого жителя, який...