Митрополит пояснив, чому уповільнилися переходи священників УПЦ МП в ПЦУ

-

Читайте также

Священники УПЦ МП почали рідше переходити до Православної церкви України тому, що їм погрожують в РПЦ позбавленням сану і місця роботи. Про це в ефірі «5 каналу» сказав єрарх ПЦУ митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

«І одесити, і Маріуполь кажуть, що їхні друзі (які залишились у Московському патріархаті – ред.) дуже раді їхньому поступу. Вони кажуть: „Ми дуже раді, що ви перейшли. Ми б теж перейшли, але не можемо ризикувати родинами“. Дуже часто матушка проти. Дуже часто дружини священиків то доньки благочинних Московського патріархату», — сказала релігієзнавець Лана Самохвалова, що доповнив митрополит ПЦУ: «Погрози єпархіального архієрея позбавленням сану і позбавленням місця роботи, це також треба мати на увазі».

«Звичайно, священники дуже чуйно ловлять всі сигнали зверху. А як поводився пан Трофімов (колишній перший заступник голови ОП Сергій Трофімов – ред.) – викликав губернаторів і казав: «Все відкочується назад», – сказала Самохвалова.

Вона додала, що наразі їй би хотілося побачити певну згоду еліт у питанні об’єднання церков.

«З Божою поміччю приїде Вселенський Патріарх влітку. Уповільнення переходів звичайно є, священики бояться, але потенціал переходів – просто величезний», – зазначила вона.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній назвав послідовність кроків, які необхідні для надання статусу патріархату для Православної Церкви України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Чепига и Мишкин живы и сейчас работают на Кремль: журналист сообщил подробности

Агенты ГРУ Александр Мишкин и Анатолий Чепига, которые отравили в Великобритании Сергея Скрипаля и его дочь, а также организовали...