Мітингарі проти приїзду Варфоломія не мали жодного уявлення про предмет протесту: заява експерта

-

Читайте также

Люди, які протестували в Києві проти приїзду патріарха Варфоломія в Україну, не мали жодного уявлення про церковне життя. Про це заявила релігійний експерт Лана Самохвалова після двогодинного спілкування із мітингарями, повідомляє «Духовний Фронт України».

«У день зустрічі Варфоломія зі спікером Верховної Ради вивели людей під парламент. Це була не перша публічна акція УПЦ МП (РПЦвУ, – ред.), але перша, в якій використано людей, що не мають найменшого уявлення ані про церковне життя, ані про предмет протесту. Мої двогодинні діалоги з учасниками дають підстави стверджувати, що більшість із них залучали традиційними для українських партій стимулами. При цьому присутні на акції священники УПЦ МП (РПЦвУ, – ред.) явно соромилися своєї участі, а люди, які тримали протестні транспаранти грецькою та англійською мовами, не знали – що на них написано», – написала Лана Самохвалова на сайті інформаційного агентства Укрінформ.

Вона додала, що Московський патріархат через РПЦ в Україні намагалася максимально вкластися у те, щоб дискредитувати візит. РПЦвУ «шукала (безуспішно) лобістів у владі, створювала ініціативні групи начебто мирян, які не задоволені візитом», – зауважила експерт.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, чому підконтрольні РПЦвУ «Миряни» добивалися зустрічі з Варфоломієм.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Ердоган анонсував розмову з Зеленським щодо «коридору миру»

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган має намір обговорити із президентом України Володимиром Зеленським можливість діалогу для досягнення миру. Про це...