«Мистецтво» без сумління: дипломат засудив діяльність австрійського архітектора в Криму

-

Читайте также

Путін намагається зробити вигляд, ніби окупація Криму не була першою анексією в Європі з часів Гітлера, і що вона не призвела до війни, яка й досі палає на Донбасі. Це план кожного окупанта: спочатку окупація, потім легітимізація, написав у Facebook посол України в Австрії Олександр Щерба.

Для легітимізації Росії потрібні гучні імена, люди, яким байдуже до розтоптаного міжнародного права. Відомі політики, які їздять на окуповані території України. Відомі співаки, які там співають. Відомі фірми, які роблять там бізнес. Росія готова щедро платити за совість Європи. Поки що безуспішно. Дуже мало людей були готові піти на мефістофельську угоду з сумлінням. Аж поки на сцену не вийшов архітектор Вольф Прікс та його всесвітньовідоме архітектурне бюро,

«Чутки крутилися вже давно. Тим не менше, архітектору вдавалося протягом років успішно заперечувати свою участь у флагманському проекті Путіна — побудові сучасного оперного театру у Севастополі. Тільки після того як його партнери в російській владі без жодних докорів сумління «злили» інформацію в пресу, шляху назад вже не лишилося. Зараз він каже, що йому йдеться лише про «мистецтво». Можливо, він має на увазі мистецтво (само)обману?», — зазначив дипломат.

За його словами, архітектор Прікс вирішив з великою вигодою розпродати добру репутацію свого бюро.

«Якщо Путін з допомогою архітектора Прікса завершить цей проект, це буде не оперний театр, а великий надгробок професіональному і мистецькому сумлінню. І ні, Україна з цього питання мовчати не буде», — вважає Щерба.

Як повідомляла група «ІС», РФ робить спробі легітимізації окупації Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Війна на Донбасі: опубліковано дані про втрати окупантів за добу

Протягом минулої доби, 6 травня, втрати російсько-окупаційних військ у війні проти України на Донбасі склали 6 осіб. Про це...