Міноборони значно розширило перелік речового майна для військовослужбовців: деталі наказу

-

Читайте также

Бойовики вчинили збройну провокацію проти ЗСУ поблизу району розведення військ – штаб ООС

Бойовики на Донбасі вчинили провокацію проти підрозділів Об’єднаних сил та намагаються  зірвати процес розведення сил та засобів в районі...

Больше рублей за доллар: Минфин РФ зальет в экономику 4 триллиона за два месяца

Невыполнение плана по финансированию так называемых «нацпроектов» толкает власти РФ на простые решения. Минфин решил включить печатный станок, чтобы...

Бывший фанатик РФ в Крыму закрывает зоопарк: угрожает убивать зверей. ВИДЕО

Крымский бизнесмен Олег Зубков, который еще несколько лет назад показательно ликовал из-за российской аннексии Крыма, собирается сворачивать свои парки...

Внесено зміни до наказу Міністерства оборони України від 29.04.2016 №232 про речове забезпечення військовослужбовців.

Про це повідомляє інформагентство Міноборони «Армія Inform».

У НОРМІ №1 серед новинок: адміністративна сумка, труси та топ жіночі. Курсантам військових вишів видаватимуть літню польову панаму, бойову сорочку, тактичні рукавички та беруші. У нормі № 1 відкрито нову, 5-ту категорію забезпечення військових під час особливого періоду або воєнного стану.

НОРМА № 2 щодо бойового обмундирування та екіпірування визначена для забезпечення військовослужбовців на період проведення бойових дій, занять (тренувань), навчань та під час участі в міжнародних операціях із підтримання миру і безпеки (раніше солдати забезпечувалися згідно зі штатними посадами).

Нові предмети: костюм демісезонний вітровологозахисний типу А та медичний рюкзак.

НОРМА № 10 — для військовослужбовців ремонтних частин, екіпажів танків, бойових машин та відтепер ще й гусеничних пожежних машин: новий комплект вогнезахисний, який складається з комбінезона вогнезахисного, маски спеціальної, рукавичок вогнезахисних, білизни термостійкої, утеплювальної підкладки термостійкої та балістичного жилета термостійкого.

НОРМА № 19 — Сили Спеціальних Операцій (ССО): для спецпризначенців ЗСУ збільшили кількість предметів спецодягу: з 5 до 67 одиниць.

НОРМИ № 26, 27 — для військових медиків: нові предмети; шапочка медична, костюм (сорочка і штани) жіночий, костюм (сорочка і штани) чоловічий, халат медичний жіночий, халат медичний чоловічий та сукня медична.

НОРМА № 48 — для пожежно-рятувальних підрозділів МОУ, ЗСУ, ДССТ уведено костюм літній та чохол для шолома балістичного вогнетривкий.

НОРМА № 51 — для почесної варти і військових оркестрів уведено нові предмети та переглянуто строки їхнього носіння.

НОРМА № 63 — військові ліцеїсти: нові предмети: спідниця, чобітки хромові утеплені, туфлі хромові та сумка адміністративна.

НОРМА № 69 щодо забезпечення спортивним інвентарем: введено 42 нові предмети; костюм спортивний, кросівки, труси спортивні, футболка з довгими рукавами, футболка з короткими рукавами, шкарпетки спортивні літні та шкарпетки спортивні зимові видаватимуться військовим частинам, військовим ліцеям із посиленою військово-фізичною підготовкою та ВВНЗ на кожного військовослужбовця строкової служби, ліцеїста та курсанта.

Відтепер Норми забезпечення речовим майном військовослужбовців ЗСУ поширено й на Державну спеціальну службу транспорту (ДССТ).

Як повідомляла група ІС, у 2019 році для потреб військовослужбовців ЗСУ заплановано розробити майже 100 нових зразків елементів військового одягу та спорядження, а також удосконалити конструкції ще 75 предметів, які відповідатимуть стандартам НАТО та сучасним технологіям.

Свежее

Священники РПЦ на авто безнаказанно сбивают россиян: полиция не реагирует

В Брянской области священник РПЦ сбил беременную женщину и ребенка, переходивших дорогу по "зебре". В епархии принесли извинения пострадавшим...

Любитель «солсберецких шпилей» Чепига стал меценатом храма Минобороны РФ

Имя предполагаемого полковника российской военной контрразведки ГРУ Анатолия Чепиги появилось в списке жертвователей на строительство главного храма Вооруженных сил России. На это обратило внимание...

«Была бы Третья мировая…»: российский пропагандист снова пугает Украину и мир

Топ-пропагандист России Владимир Соловьев выдал заявление о том, что Украина в 2014 году якобы хотела позвать на границу с РФ войска Германии и едва...

Это может быть интересно