Міноборони України планує замовити ДП «Антонов» ще два літаки Ан-178: подробиці

-

Читайте также

Міноборони України готує замовлення на два літаки Ан-178 виробництва ДП «Антонов». Під час форуму «Ефективна промисловість для обороноздатності» Головний конструктор з перспективного проєктування держпідприємства Сергій Філь розказав, що сторони зараз погоджують деталі, повідомляє  «Мілітарний».

«Разом із замовленими у грудні 2020 року літаками це вже п’ять бортів. Щодо двох літаків у нас зараз узгоджується технічне завдання — йдеться про санітарний і спеціальний варіанти літака», — сказав Філь.

Він не уточнив виконання спеціального варіанту літака та за для яких потреб він буде виготовлений.

Ймовірно саме для цих двох бортів Державне підприємство «Антонов» замовило у запорізького підприємства «Мотор Січ» чотири двигуни Д-436-148ФМ до Ан-178.

Сума укладеного у червні контракту  на нові двигуни складає 414,99 млн грн (86,46 млн грн за двигун). Два двигуни Д-436-148ФМ за умови своєчасної авансової оплати повинні бути поставлені на умовах DDP до кінця поточного року і ще два – до кінця жовтня наступного року.

Наприкінці травня на ДП «Антонов» завершили складання першого корпусу військового багатоцільового транспортного літака Ан-178-100П для Повітряних сил України.

Ан-178 – середній транспортний літак, що призначений для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим та парашутним способами, транспортування матеріальних засобів, пошти та інших вантажів «в навал» або в стандартній тарі та вантажів на піддонах загальною вантажопідйомністю до 18 т.

Як повідомляла група «ІС», на ДП «Антонов» показали, як йде складання першого літака Ан-178 для ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Подмосковье открыли военно-пропагандистский лагерь для детей из ОРДЛО. ФОТО

Российские власти открыли в подмосковном Щелково «оздоровительный детский лагерь Юнармеец», на базе которого дети из оккупированных городов Украины будут...