Домой Новости Міноборони України добудовує сучасний випробувальний полігон: подробиці

Міноборони України добудовує сучасний випробувальний полігон: подробиці

Міністерство оборони України добудовує сучасний державний випробувальний полігон «Ягорлик» у Херсонській області. Зараз завершується зведення останнього об’єкта інфраструктури, запланованого на 2019 рік. Фінансування проекту здійснюють ритмічно, відповідно до затвердженої бюджетної програми.

Про це АрміїInform повідомив начальник полігонної служби Командування Повітряних Сил Збройних Сил України підполковник Микола Петрачков.

У цьому році запустили сонячну електростанцію. Запрацював розвідувальний інформаційний центр для фахівців радіотехнічної та радіоелектронної розвідки. Також напередодні тактичних навчань з бойовою стрільбою підрозділів ЗРВ був уведений в експлуатацію навчальний корпус модульного типу. Його зібрали та обладнали сучасними мультимедійними засобами та тренажерами за рекордних півтора місяця.

На полігоні також установили найсучасніші системи відеоспостереження та об’єктивного контролю. Уся інформація в режимі реального часу надходить до чергової зміни, яка відповідає за безпеку, та на командний пункт полігона, звідки керівники навчань спостерігають за діями підрозділів і здійснюють управління військами.

«Станом на сьогодні вже побудована більша частина об’єктів інфраструктури полігона. Нині закінчуємо систему автономного водопостачання. Виконані бурові роботи артезіанської свердловини, встановлене необхідне насосне обладнання, триває зведення водонапірної вежі. За місяць питання автономного забезпечення якісною питною водою буде повністю зняте», — розповів Микола Петрачков.

Державний випробувальний полігон створюють з урахуванням найкращого вітчизняного і закордонного досвіду. Його будують за принципом технологічності, енергоефективності, автономності й екологічності. Він також додав, що наступного року планують ще збудувати казарму та гуртожиток і встановити вітрогенератори й санітарні модулі.

Як повідомляла група «ІС», військовослужбовці ЗСУ показали майстерність у рамках масштабних навчань «Залізний вовк — 2019».