Міноборони повернуло незаконно привласнену земельну ділянку колишнього аеродрому

-

Читайте также

До сфери управління Міноборони повернуто частину земельної ділянки колишнього військового аеродрому на Харківщині, яка була зухвало виведена приватними особами з права користування оборонного відомства, повідомили у військовому відомстві.

Моніторинг виявлення неправомірної реєстрації земель на територіях, що закріплені за оборонним відомством здійснюється Міністерством регулярно. Так, майже 10 га земель оборони в Чугуївському районі на Харківщині було виявлено в приватній власності. І це навіть не дивлячись на численні превентивні заходи вжиті Міноборони, щодо захисту державних земель.

Так виведена із земель оборони ділянка на Харківщині входить у межі колишнього військового аеродрому площею 500 га, яка ще з 80-х років використовувалась військово-повітряним училищем льотчиків.

У ході подальшої перевірки було встановлено, що з 1999 року земля була ніби то оформлена на приватну особу згідно з державним актом, тільки записи про нього протягом 22 років за дивним збігом обставин були відсутні в архівних справах Держгеокадастру та офіційних реєстрах. І тільки влітку 2021 року, ця земля з’явилась на публічній кадастровій карті у приватній власності.

Відразу після виявлення цієї ділянки, Міноборони спільно з Держгеокадастром було вжито заходи щодо захисту майнових прав держави, та визнано реєстрацію цієї землі помилковою, а саму ділянку перенесено до архівного шару Національної кадастрової системи України.

Як повідомляла група «ІС», питання покриття дефіциту в коштах на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям ЗС України буде вирішено.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Рынок оружия: как изменился объем продаж во время пандемии

Объем продаж вооружений и военных услуг сотни крупнейших военно-промышленных компаний мира в 2020 году увеличился на 1,3 прцента по...