Міноборони отримає літак Ан-148 і вертоліт Мі-8, які належали ДУС: що відомо

-

Читайте также

Літак Ан-148-100В та вертоліт Мі-8МТВ-1, які перебували в управлінні Державного управління справами будуть передані Міністерству оборони України. Про це йдеться в Указі Президента України №154/2021.

«Погодитися з пропозицією Міністерства оборони України та Державного управління справами щодо передачі літака Ан-148-100В (заводський номер 01-09) і вертольота Мі-8МТВ-1 (заводський номер 804М01), що перебувають в управлінні Державного управління справами, до сфери управління Міністерства оборони України», — зазначається в Указі.

Кабінету Міністрів України та Державному управлінню справами забезпечити передачу в установленому порядку об’єктів державної власності, зазначених у статті 1 цього Указу, з управління Державного управління справами до сфери управління Міністерства оборони України.

Як повідомляла група «ІС», військовослужбовці 10-ї гірсько-штурмової бригади отримали державні нагороди.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Українські артсистеми «Гіацинт» розірвали залпами «Dynamic Front» у Польщі

У понеділок, 17 травня, розпочалася практична фаза міжнародних навчань Dynamic Front 2021 на полігоні поблизу польського міста Торунь, у...