Міноборони очікує збільшення обсягу виплат військовослужбовцям у жовтні

-

Читайте также

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр під час брифінгу в Military Media Center повідомила про стан з виплатами «бойових» військовослужбовцям ЗСУ, пише «АрміяIhform».

«Стосовно грошового забезпечення у нас все стабільно. Здійснено всі планові виплати за серпень. Адже ви пам’ятаєте, що грошове забезпечення виплачується у наступному місяці за передній, тобто за серпень у вересні, за вересень у жовтень і так далі. Хочу також нагадати, якщо військова частина уточнює інформацію щодо участі в боях конкретного військовослужбовця, то Міноборони дуже оперативно після цього здійснює перерахунок коштів. Тобто, якщо говоримо про бойові виплати, ми чекаємо, щоб приходили підтверджуючі документи про те, хто, де, скільки та як знаходився. Ми знаємо, що в деяких частинах процес підготовки цих документів іноді потребує більше часу. Але як тільки ми отримуємо цю інформацію, всі виплати проводяться дуже оперативно», — сказала Ганна Маляр.

Вона також зазначила, що в жовтні Міноборони очікує збільшення загального обсягу виплат за вересень, бо тривають активні бойові дії на різних ділянках фронту.

« У жовтні за вересень ми очікуємо збільшення загального обсягу виплат, бо тривають активні бойові дії на різних ділянках фронту, наші воїни просуваються вперед на певних напрямках і, відповідно, залучаються підрозділи», — сказала заступник Міністра оборони.

Ганна Маляр повідомила, що фінансисти Міноборони зараз готуються до збільшення цих виплат.

« Фінансисти Міноборони зараз готуються, адже дуже важливо забезпечити коштами усі напрямки, в тому числі, і виплати родинам, у яких, на жаль, є загиблі герої. Ці виплати здійснюються по мірі того, як оформлюються документи. Я нагадую ще раз, для того, щоб отримати ці виплати, треба належним чином оформити цілий пакет документів. Бо мають бути дотримані права всіх членів родини, які можуть претендувати на ці виплати», — сказала Ганна Маляр.

Як повідомляла група «ІС», в Міноборони повідомили оновлені дані щодо кількості звільнених населених пунктів на Харківщині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Армія РФ запустила 180 снарядів та мін по Сумській області

Російсько-фашистські окупанти минулої доби запустили по Сумській області 180 снарядів та мін. Про це повідомив очільник Сумської ОВА Дмитро Живицький...