Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела зустріч з Головнокомандувачем ЗСУ

-

Читайте также

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела зустріч з Головнокомандувачем Збройних сил України генерал-лейтенантом Валерієм Залужним.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства у справах ветеранів України.

Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці між Мінветеранів та командуванням ЗСУ. Особливу увагу було приділено запровадженню системи переходу з військової кар’єри на цивільну.

«Створення системи переходу з військової кар’єри на цивільну – це важлива інституційна реформа на реалізацію Цілей партнерства Україна – НАТО, яка матиме суттєвий вплив на зміцнення інституційної спроможності у секторі безпеки та оборони, а також ветеранської політики, – зазначила Юлія Лапутіна. – Нагадаю, що у цьому році Мінветеранів вперше залучено до формування пакету Цілей партнерства Україна – НАТО, серед стратегічних завдань якого міститься «Соціальне забезпечення ветеранів».

Міністр у справах ветеранів розповіла про роботу над розробкою системи переходу з військової кар’єри на цивільну. Зокрема, про презентацію Мінветеранів проєкту дорожньої карти експертам НАТО. У ній передбачені заходи підготовки військовослужбовця до мирного життя за рік до того, які він звільниться з війська. Також для відпрацювання та урегулювання процесу переходу на законодавчому рівні за ініціативи Мінветеранів створено міжвідомчу робочу групу, до якої увійшли Міністерство оборони України, всі силові структури, представники Міністерства охорони здоров’я, Міністерства науки і освіти, Міністерства соціальної політики, Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства економіки.

За результатами зустрічі Юлія Лапутіна та Валерій Залужний домовилися про співпрацю у питанні створення уніфікованої системи переходу з військової кар’єри на цивільну.

Як повідомляла група «ІС», в Мінветеранів опублікували дані про грошову допомогу в 2021 році.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Турции разработали дрон-бомбардировщик. ВИДЕО

В Турции вооружили дроны Cargo-150 системами для сброса 81-мм минометных боеприпасов. Об этом сообщает турецкий институт исследований и оборонной...