Міністр оборони заявив про початок підготовки розрахунків для комплексу «Нептун»

-

Читайте также

Протягом березня дослідні зразки українського берегового мобільного ракетного комплексу з протикорабельними ракетами РК-360МЦ «Нептун» будуть передані до складу українського війська. А у ВМС ЗСУ вже сформований відповідний підрозділ, повідомив міністр оборони Андрій Таран.

За його словами, комплекси РК-360МЦ «Нептун» виготовлені в рамках державного контракту між Міноборони та ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч».

«Це дійсно історична подія, адже завдяки спільній цілеспрямованій роботі оборонного відомства з підприємствами оборонно-промислового комплексу у найкоротші строки захист українського узбережжя набуває нових спроможностей. «Нептун» — це озброєння нового покоління для нас, нове слово в розвитку військової берегової оборони України. Наявність у складі Військово-Морських Сил РК-360МЦ збільшить стримуючий потенціал та підвищить вплив на обстановку в Азово-Чорноморському регіоні, — заявив Андрій Таран.

Міністр оборони Андрій Таран

Він зазначив також, що діючі складові частини комплексу 360МЦ уже придатні до виконання бойових завдань у складі ВМС. Власне, комплекс включає рухомий командний пункт, уніфіковану самохідну пускову установку, транспортно-заряджаючу машину, транспортну машину, комплект наземного обладнання, габаритно-масові макети крилатих ракет тощо.

Андрій Таран зазначив, що ці перші дослідні зразки дозволять розпочати практичну підготовку розрахунків «Нептуна», які в подальшому нестимуть бойові чергування та обслуговуватимуть серійний ракетний комплекс 360МЦ у складі бойових військових частин.

Нагадаємо, Державне підприємство «Луч» розпочало виробництво протикорабельних ракетних комплексів «Нептун», які було прийнято на озброєння 23 серпня 2020 року. Про це повідомив гендиректор Укроборонпрому Юрій Гусєв.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Депутат Госдумы РФ считает, что россияне берут кредиты из-за нехватки денег на еду

Депутат Госдумы РФ от КПРФ Вера Ганзя считает, что россияне вынужденно берут микрозаймы из-за отсутствия денег на продукты питания...