Міграційна криза може бути прикриттям для дій РФ проти України: заява Міноборони Литви

-

Читайте также

Міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас заявив, що міграційна криза на кордоні Білорусі та Європейського союзу може бути прикриттям для активних дій Російської Федерації проти України.

Про це він сказав в інтерв’ю радіо LRT.

«Штучно викликана міграційна криза, яка переходить у гуманітарну, може бути лише прикриттям для активних дій проти України. Ми цим дуже стурбовані, тому що Росія продемонструвала свою здатність швидко переміщати досить великі потужності на великі відстані», — сказав міністр.

«Можливо, швидкої передислокації потужностей буде недостатньо для більшого конфлікту з Україною, тому що Україна, зі свого боку, зараз набагато краще підготовлена, ніж це було сім років тому, але це, безумовно, може спричинити кризу в регіоні», — додав він. 

Анушаускас зазначив, що нинішня ситуація в Україні не дозволяє говорити про будь-які позитивні зрушення: Росія не відводить свої війська від кордону, вона не уклала домовленості, які б дозволили Україні почуватися у більшій безпеці.

«Немає жодних ознак руху до миру. Загрози залишилися», — заявив литовський міністр.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Росія та Білорусь погодили військову доктрину «Союзної держави».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Всемирный платежный сервис начал блокировать финансовые операции в ОРДЛО

Платежный сервис QIWI блокирует любые финансовые операции на территории временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей. Об этом сообщает издание Восточный...