Домой Новости Microsoft зірвала потужну хакерську атаку на виборчу систему США: що відомо

Microsoft зірвала потужну хакерську атаку на виборчу систему США: що відомо

За кілька тижнів до виборів президента США компанія Microsoft поклала край масштабній хакерській операції, яка становила загрозу виборчій інфраструктурі країни. Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії, пише «Укрінформ».

«Сьогодні ми вжили заходів, щоб зупинити дію ботнету під назвою Trickbot — одного з найвідоміших у світі поширювачів вірусів-здирників», — зазначили в компанії.

Як підкреслили в Microsoft, уряд США, а також незалежні експерти вважають віруси-здирники «однією з найбільших загроз майбутнім виборам». З допомогою цих програм зловмисники можуть заразити комп’ютерну систему, яка використовується для роботи зі списками виборців або звітування про результати голосування.

«Ми заблокували дію Trickbot на підставі отриманої ухвали суду, а також завдяки технологічним діям у партнерстві з телекомунікаційними провайдерами по всьому світу», — уточнили в американській компанії.

При цьому зазначається, що поширювачі Trickbot зараз не зможуть ініціювати нові зараження або активувати віруси, які вже потрапили в комп’ютерні системи.

Як повідомляла група «ІС», американці схвильовані можливим іноземним втручанням у вибори.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.