Мера Полтави внесли до бази «Миротворця»: названо причину

-

Читайте также

Міського голову Полтави Олександра Мамая було внесено до бази сайту «Миротворець». Причиною названо те, що Мамай поширював кремлівську пропаганду про «братовбивчу війну» на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні на сайті «Миротворець».

До бази «Миротворця» Мамая додали через «поширення кремлівської пропаганди, участь в актах гуманітарної агресії проти України та участь у пропагандистських заходах Росії проти України».

«Посібник терористів та російських окупантів. Поширення кремлівської пропаганди. Участь в актах гуманітарної агресії проти України. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України», — йдеться в повідомленні.

Олександр Мамай прийшов у політику за підтримки Партії регіонів, потім був пов’язаний з проєктом «За майбутнє». Вважається близьким до скандального нардепа від ОПЗЖ, теж полтавчанина Іллі Киви. Робив двозначні заяви на тему СРСР та комунізму. Підпорядковані йому комунальні служби Полтави неодноразово знімали українські прапори — державний і націоналістичний — з монументу Слави, що в центрі міста.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше РПЦвУ призначила керівником Луганської єпархії фігуранта бази «Миротворець».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Моспатріархат дезинформує про кількість африканських священників, які хочуть перейти в РПЦ

Клірик РПЦвУ архімандрит Феогност (Пушков) розповів, що насправді число кліриків Александрійського Патріархату, які виявили бажання перейти в РПЦ, перебільшене...