Медиків ЗСУ запросили на міжнародні змаганнях «Expert Field Medical Badge»

-

Читайте также

Запрошення українських військових медиків до участі в міжнародних змаганнях Expert Field Medical Badge, що проводить медична служба Збройних сил США, є важливим досягненням, пише «ukrmilitary».

«Це висока оцінка від наших закордонних партнерів рівня підготовки і майстерності українських захисників. Вважаю це визнанням нас рівноправними учасниками знакових подій, що відбуваються у провідних арміях світу, – зазначив тимчасовий виконувач обов’язків командувача Медичних сил ЗСУ полковник медичної служби Андрій Галушка.

У навчальний центр «Десна» імені князя Ярослава Мудрого прибули представники медичної служби Європейського командування ЗС США. Вони провели тренінги для експертів з польової медицини ЗС України в межах міжнародних змагань Expert Field Medical Badge. Також до навчального центру завітали представники СВ ЗС США в Європі, аби відібрати кандидатів для участі у змаганнях на отримання міжнародної відзнаки «Найкращий бойовий медик».

Тренінги для українських воїнів представники США та Канади проводитимуть ще кілька днів. У фіналі відбудеться відбір кандидатів для участі в змаганнях на отримання міжнародної відзнаки «Найкращий бойовий медик».

Як повідомляла група «ІС», українські військові медики отримали нагороди від колег з Литви.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Доба в зоні ООС: окупанти активізувались зранку, у ЗСУ є втрата. ВІДЕО

Протягом минулої доби, 16 липня, в зоні проведення операції Об'єднаних сил збройні формування Російської Федерації 1 раз порушили режим...