Матеріальна допомога військовослужбовцям: внесено зміни до наказу Міноборони

-

Читайте также

З метою встановлення підстав для виплати військовослужбовцям ЗСУ та Держспецтранслужби матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань 4 березня було внесено зміни до наказу від 18 лютого 2020 року №45 про бюджетну політику Міноборони на 2020 рік.

Згідно з новою редакцією наказу, зазначена матеріальна допомога у розмірі місячного грошового забезпечення виплачуватиметься військовослужбовцям виключно за наявності низки підстав, зокрема:

— смерті близьких родичів

— захворювання військовослужбовця на онкологічні та інші складні хвороби

— у разі вибуття військовослужбовця на довготривалу реабілітацію (більше одного місяця поспіль) внаслідок травм, із застосуванням коштовних лікарських засобів.

Зазначені критерії було визначено за пропозиціями, напрацьованими експертно-аналітичною групою у складі представників структурних підрозділів Міноборони та Генштабу ЗСУ.

Документ також визначає порядок погодження наказів про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань військовослужбовцям ЗСУ та Державної спеціальної служби транспорту України.

Як повідомляла група ІС, військовослужбовцям Збройних сил України збираються збільшити грошове забезпечення після укладання другого та всіх подальших контрактів. Про це розповів начальник відділу соціальної роботи Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ, полковник Володимир Кашлюк.

загрузка...

Свежее

Корабельна десантна група ВМС ЗСУ провела навчання у Чорному морі. ВІДЕО

ВМС ЗС України провели тактичне навчання корабельної десантної групи, до якого було залучено дивізіон надводних кораблів, підрозділи морської піхоти,...