Майже дві сотні ветеранів АТО/ООС отримають компенсацію на придбання житла: заява Мінветеранів

-

Читайте также

Компенсацію на придбання житла отримають від держави 190 ветеранів, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінветеранів.

Сьогодні Уряд ухвалив підготовлене Мінветеранів розпорядження про виплату грошової компенсації за житлові  приміщення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

До обласних бюджетів та міського бюджету м. Києва цього року будуть спрямовані 248 445,0 тис. гривень.

Це дасть можливість виплатити компенсації за житло 190 внутрішньо переміщеним особам з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи.

 «Сьогодні Уряд ухвалив дуже важливе рішення – цьогоріч майже дві сотні захисників України з числа внутрішньо переміщених осіб отримають компенсації на придбання житла. Свого часу вони були змушені залишити свої домівки через окупацію та спробу анексії українських земель,  й переїхати в інші місця. І незважаючи на це – вони пішли захищати нашу країну. Це — воїни, які заслуговують підтримки від своєї держави», — наголосила  Юлія Лапутіна.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, у 2020 році ветерани війни на Донбасі отримали майже 540 квартир.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Стало темно, как ночью: в Сети показали последствия пожаров в Якутии. ВИДЕО  

В якутском селе днем пропало солнце из-за дыма от лесных пожаров. В селе Кобяй окружающие пейзажи теперь напоминают постапокалиптический...