Майбутні офіцери-зв’язківці посилено готуються до «іспитів» у польових умовах

-

Читайте также

Вже тиждень у курсантів випускних курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у Києві триває практична складова посиленої підготовки, яка проходить в польових умовах на базі батальйону забезпечення, інформує прес-служба ВІТІ.

Всі заняття з бойового застосування підрозділів зв’язку акумулювали в собі теоретичні знання та практичні навички, які випускники отримали в інституті за весь час навчання.

Під час першої неділі курсанти-випускники в польових умовах практично відпрацювали питання тактичної підготовки, мінної безпеки, інженерного обладнання елементів пунктів управління та порядку їх охорони, виконали нормативи зі стрільби з штатної зброї.

Наступний тиждень буде направлений на фахову підготовку, де курсанти розгортамуть у складі екіпажів елементи пунктів управління, лінії прямого зв’язку, лінії прив’язки та практично виконувати функціональні обов’язки за посадами на вузлах зв’язку пунктів управління різних рівнів.

Кінцевим результатом посиленої підготовки буде здача нормативів на присудження класної кваліфікації з обов’язковим отриманням сертифікатів про проходження посиленої підготовки, на який для незалежної оцінки будуть залучені фахівці з Навчального центру Військ зв’язку ЗС України.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, зв’язківці «вдихнули життя» в недіючий аеродром.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Во Франции идет на президентские выборы сторонник Путина

Противоречивый журналист и полемист Эрик Земмур объявил, что примет участие в предстоящих президентских выборах. Как пишет "Европейская правда", об этом...