Майбутні офіцери-морпіхи разом із військовими моряками відпрацювали висадку десанту та бій з умовним противником

-

Читайте также

В акваторії Чорного моря проведено заходи з підготовки корабельно-катерного складу національних ВМС та майбутніх офіцерів морської піхоти – курсантів Військової академії міста Одеса. Про це інформує Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Військові моряки вдосконалювали рівень власної підготовки при веденні бойових дій з кораблем умовного противника, відпрацювали всі види корабельної оборони та виконали заходи морської десантної підготовки з висадкою десанту на необладнане узбережжя.

Під час виходу в море корабельно-катерною групою проведено ряд учбових вправ з бойовими стрільбами, а також відпрацьовано курсові задачі та ряд залікових вправ, серед яких ведення морського бою, керування кораблем в складних метеорологічних умовах, боротьба за живучість корабля тощо.

У свою чергу, курсанти факультету морської піхоти десантувались з середнього десантного корабля «Юрій Олефіренко» та десантного катеру «Сватове» ВМС ЗС України на необладнане узбережжя, після чого взяли під контроль визначену ділянку.

Нагадаємо, група ІС писала про те, як морпіхи в районі проведення ООС відпрацювали бойові стрільби.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Систему оповіщення населення запустять з 1 грудня

У ДСНС повідомили про те, що тестування системи екстреного оповіщення Cell Broadcast завершене, надалі обласні військово-цивільні адміністрації інформуватимуть населення...