Литва надасть українським військовим бронежилети

-

Читайте также

Литва надасть українським військовим партію бронежилетів. Про це повідомила спікерка сейму Литви Вікторія Чміліте-Нільсен, інформує Радіо Свобода.

«Надсилання інструкторів нам здається дуже важливим сегментом. Він доцільний у нинішній ситуації. Тобто ми надаємо таку собі інтелектуальну і водночас практичну допомогу. Ми також надаємо доволі прагматичну допомогу, як, наприклад, бронежилети, які мають прибути в Україну до липня. Це приблизно 700 жилетів, які, сподіваємось, зможуть захистити тих, хто на фронті», – сказала Вікторія Чміліте-Нільсен.

Також Литва збирається надати Україні вакцину від COVID-19. Точну кількість глава парламенту Литви не уточнила, зазначивши, що вакцина призначатиметься для жителів Донбасу.

«Ми обговорювали і з президентом України, і зі спікером Верховної Ради, що ми зможемо надати певну, можливо, символічну, кількість вакцин для регіону Донбасу, але ми все ж сподіваємося, що це зможе захистити значну кількість людей. Країни Східного партнерства, які не є членами Євросоюзу, перебувають у невигідному становищі. І ми намагаємось підіймати це питання на міжнародній арені завжди, коли є така можливість. Питання вакцин для країн Східного партнерства і для України, зокрема, є дуже важливим. І тут ми можемо продемонструвати нашу колективну солідарність і допомогти нашим сусідам», – сказала Вікторія Чміліте-Нільсен.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Україна та Литва підписали угоду про приєднання до центру НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

РПЦ вперто ігнорує численні протести проти будівництва «скрєпного» центру для дітей: подробиці

У російській Самарі набирає обертів скандал навколо питання забудови ботанічного саду міста, де Російська православна церква розпочала побудову дитячого...