Літак Іл-76МД ЗСУ модернізують до вимог ІКАО

-

Читайте также

Триває конкурс на кращу артбатарею ЗСУ. ВІДЕО

На полігоні міжвидового центру підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії Сухопутних військ ЗСУ з 13 жовтня проходить конкурс на...

В Одесі СБУ вилучила велику партію наркотиків з Південної Америки. ФОТО і ВІДЕО

В Одесі Служба безпеки України попередила контрабанду великої партії кокаїну з Південної Америки. Вартість вилучених наркотиків становить майже 10...

Депутату з Луганщини повідомлено про підозру за «сепаратизм»

Депутат Передільської сільської ради Станично-Луганського району VI скликання отримав повідомлення про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність...

Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» оголосило тендер на дообладнання літака Іл-76МД Повітряних Сил ЗСУ відповідно до вимог ІКАО. Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на відповідний тендер.

До 28 січня ця закупівля перебуває  на етапі уточнення, після прийом пропозицій від учасників торгів. Переможець тендеру має здійснити поставку та укомплектування літака наступним обладнанням:

Апаратура для забезпечення вимог скороченого мінімуму вертикального ешелонування (RVSM) типу AD-32 (подвійний комплект I кат. (новий)) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).

Бортова система попередження зіткнення в повітрі TCAS-II типу САS-67 з версією прошивки 7.1 (ІІ кат.) та блоком УБС-К (І кат. (новими) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).

Система раннього попередження наближення землі з функцією оцінювання рельєфу місцевості за напрямом польоту (EGPWS) типу MARK-VIII(1 категорія) з індикатором А-813 (ІІ кат.) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).

Стаціонарний ARTEX C406 та переносний ARTEX ME406P аварійними радіомаяками (І кат. (новий)) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО), та їх прошивка.

Система супутникової навігації KLN-90В (ІІ кат.) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).

Вартість робіт по дообладнанню літака Іл-76МД ПС ЗСУ до вимог ІКАО, оцінена в 14 750 000,00 гривень без податку на додану вартість та може бути знижена в результаті торгів. У цю суму включено роботи з монтажу систем, їх налагодження та перевірку включно з вартістю матеріалів та монтажник комплектів. Також передбачено гарантійний період на комплектуючи та монтажні роботи терміном на 12 місяців.

Термін завершення робіт – до 31 грудня 2020 року.

Дообладнання літака дозволить використовувати український військово-транспортний літак в міжнародному повітряному просторі, де польоти регулюються Міжнародною організацією цивільної авіації (англ. International Civil Aviation Organization, скорочено – ICAO).

Так наприклад наші військово-транспортні літаки Іл-76МД залучаються до україно-данської операції «Північний сокіл», в ході якої українські військові льотчики здійснюють перевезення пального та інших вантажів з авіабази ПС США «Туле» на данську полярну станцію «Норд», що на острові Гренландія.

загрузка...

Свежее

Депутату з Луганщини повідомлено про підозру за «сепаратизм»

Депутат Передільської сільської ради Станично-Луганського району VI скликання отримав повідомлення про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність...

Зміни геополітичної ситуації в світі: нові тенденції на пострадянському просторі

В моїх попередніх статтях (зокрема, «Повернення двополярного світу. Пандемія та криза як фактори геополітики») про наслідки пандемії COVID-19 та кризу нафтового ринку зроблено декілька...

США ужесточили технологические санкции в отношении России: что известно

С 29 октября на поставки в РФ товаров, которые могут использоваться в военных целях, вводится «презумпция отказа» в выдаче экспортных лицензий. Соответствующее уведомление Бюро...